ЛЬВІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ
Середа, 20.06.2018, 05:38
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Корисні посилання

Статистика

Всього онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Дошка оголошень » Львівська Обласна Організація Народної Партії

У категорії оголошень: 1
Показано оголошень: 1-1


Герб Львівської областіЛьвівська регіональна організація Народної Партії свою теперішню назву одержала в 2005 році, пройшовши організаційні перебудови і зміни назви. Початковою з яких була Аграрна партія, заснована в 1997 році.

Сьогоднішні народники області об’єднані в 723 первинні осередки, 20 районних та 9 міських, в лавах Народної Партії перебуває 4925 чоловік.

Авторитетні партійці регіональної організації Народної Партії:

Лідер регіональної організації Народної Партії – Биць Анатолій Антонович, Голова Львівської Обласної організації народної Партіїголова правління ВАТ „Бродівський завод сухого знежиреного молока”. За багаторічну і сумлінну працю в області здобув заслужений авторитет серед населення та членів Народної Партії. Член Народної Партії з початку заснування. Неодноразово обирався депутатом районних та обласної ради.

Стефанишин Іван Миколайович – заступник директора ТЗОВ «Шувар». Пройшов шлях від рядового агронома до знаючого, професіонального і авторитетного керівника агропромислового комплексу області.

Іщук Богдан Лук’янович – заступник голови регіональної організації Народної Партії.

Рискальчик Богдан Іванович – заступник голови регіональної парторганізації Народної Партії, головний інспектор з якості сільськогосподарської продукції ЛОДА.

Мізерник Іван Дмитрович – голова Дрогобицької районної організації Народної Партії, начальник управління АПР райдержадміністрації. 

Вся робота регіональної партійної організації сьогодні спрямована на зміцнення лав партії, покращення партійної дисципліни, оновлення партійних рядів, популяризації партії серед населення області та реалізацію програмних засад партії.

Активно працюють щодо виконання рішень партії депутати місцевих рад, обрані на виборах 2006 року від Народного Блоку Литвина. Із 20 районів області в 11 обрані депутати районних рад, а також у 2 містах обласного підпорядкування – всього 59 депутатів. Депутатами місцевих рад усіх рівнів обрано 289 чоловік. Депутати народники в органах місцевого самоврядування активно працюють над виконанням програм соціально – економічного розвитку територій, вносять і відстоюють свої позиції щодо покращення економічних показників, соціального захисту населення, розвитку освіти, охорони здоров’я та культури.

В обласній організації налагоджено випуск партійної газети „Народний шлях”. Завдяки тісній співпраці з газетою районних та міських партійних організацій вона стала справжнім рупором обласної партійної організації. На сторінках газети широко висвітлюється і коментується рішення партійних органів, подаються проблеми в житті партійної організації області, інформації про найважливіші політичні, соціально – економічні події з життя нашої держави, регіону, вісті із районів, міст, сіл. Через свою газету, інші засоби масової інформації, трибуни сесій місцевих рад наші партійці активно почали пропагувати програму Народної Партії, позицію лідера та депутатської фракції Блоку Литвина у Верховній Раді України, що є дуже важливим для нашого регіону.

Імпульсом до покращення організаційно – партійної та ідеологічної роботи стало проведення в грудні 2007 року ІІ етапу XV звітно – виборної конференції обласної організації. Рішення прийняті конференцією, широко обговорюються в первинних партійних організаціях. Члени партії вносять свої конкретні пропозиції щодо покращення роботи обласної партійної організації, активізації членів партії та широкої пропаганди Програми нашої партії.

В області проведено ряд заходів, організаторами яких виступили районні та міські партійні організації, наші партійці. Так, традиційно і на високому рівні проведено свята хліборобської слави в Бродівському, Радехівському, Сокальському, Дрогобицькому районах. В своїх заходах партійні організації в районах не обминають вшанування ветеранів партії, сільгоспвиробництв, колишніх керівників агроформувань. Традиційними вже стали поздоровлення населення районів із державними та релігійними святами, відзначення ювілейних дат у житті наших заслужених партійців та знатних людей регіону. Наші партійці виступили ініціаторами і активно підключились до створення нарисів, монографій про історію краю, видатних людей у Турківському, Сокальському, Бродівському та Золочівському районах.

Керівники підприємств, фермери, меценати, члени Народної Партії надали допомогу та подарунки в будинки пристарілих, сиротинці, школи – інтернати до свята Миколая.

У районних партійних організаціях започатковано і практикується збір і передача в сільські бібліотеки власної художньої літератури членів партії.

Регіональна партійна організація виступила ініціатором опіки над обдарованими дітьми, влаштування їх на навчання та організацію матеріальної допомоги у вигляді стипендій, грандів для підтримки їх навчання.

Широка і різноманітна робота, яка проводиться в регіоні активістами нашої партії, постійне спілкування з різними верствами нашого населення засвідчує той факт, що все більше наших людей стали прихильниками Народної Партії, поділяють її програмні засади.

Львівська регіональна партійна організація маючи перевірені і досвідчені кадри, в змозі успішно працювати над виконанням Програми Народної Партії по наведенням порядку в країні задля покращення життя наших людей.Copyright ЛОО Народної Партії © 2018