ЛЬВІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ
Четвер, 13.08.2020, 02:03
Меню сайту

Категорії каталогу
Наші статті [119]
Статті ЛОО НП

Форма входу

Пошук

Корисні посилання

Статистика

Всього онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Наші статті » Наші статті

З працею для людей

Кожному мешканцю Трускавця добре відоме ім’я Олександра Івановича Чебаненка. В місті його знають не тільки як висококваліфікованого лікаря-уролога і голову правління ЗАТ „Санаторно-готельного комплексу „Дніпро-Бескид”, але й як людину з щирим серцем і відкритою душею. Він допомагає інвалідам, сприяє малозабезпеченим сім’ям, не забуває і про вихованців дитячого будинку „Оранта” у місті Дрогобич, своїм коштом зводить п’ять храмів і вилив дзвін вагою 1,5 тонни.

Олександр Іванович вважає, що йому пощастило у житті, бо народився у сім’ї медиків. Батько був першим головним лікарем Дрогобицької обласної лікарні в післявоєнний період, мати – медсестра. Так сталось, що у 15 років він втратив батька і їм довелося жити тільки на мамину платню. Та у житті Олександр Іванович – оптиміст. Тому після закінчення Львівського медичного інституту підкорив усі низові щаблі кар’єрної драбини: працював на швидкій, потім фельдшером, згодом хірургом Дрогобицької районної лікарні, лікарем-ординатором, завідувачем відділу у санаторії «Кристал», старший інспектор лікувально-профілактичного відділу Трускавецької територіальної ради. У 1977 році коли санаторій „Дніпро” почали будувати, молодий ескулап, мав неповних тридцять років і був наймолодшим головним лікарем у системі курортів колишнього Радянського Союзу. З 1997 року, після тривалої боротьби з профспілками за участі Фонду держмайна України було створено перше закрите акціонерне товариство, а Олександра Івановича обрано головою правління. Відтоді вся його діяльність спрямована на розбудову й удосконалення санаторно-відпочинкової імперії. Саме так її називає Олександр Іванович, адже комплекс розрісся до великих потужностей: тут є їдальня, кіноконцертний зал, лікувальні корпуси, житлові будинки для працівників санаторію, закладено парк, споруджено чотиризірковий готель „Бескид”.

На сьогоднішній день „Санаторно-готельний комплекс „Дніпро-Бескид” це потужний колектив, тут працює понад 800 осіб. Якщо говорити про кваліфікацію медиків, то якщо на курорті працює сім докторів наук, то  в санаторії працює чотири, із 12 заслужених лікарів, які є на курорті, тут практикує вісім. Лікувальна база санаторію „Дніпро-Бескиди” найпотужніша не тільки в Трускавці, але в загальному на Україні. Таке обладнання, яке є на базі санаторію поодиноке на Україні, багато чого навіть нема на Львівщині.

Ми завжди йшли вперед, розповідає Олександр Іванович, щороку намагаємось купувати нове обладнання. Недавно привезли магнітно-резонансний томограф (МРТ). Одні з перших розпочали безопераційним методом лікування аденоми передміхурової залози на ізраїльському апараті „Термоспект – 1000ТМ”. Цією технікою ми оволоділи ще в 1997 році, на сьогодні створено цілу школу і дуже багато людей вже оздоровилось. На цифровому французькому мамографі робимо ранню діагностику новоутворень – пухлин молочної залози. Остеохондроз тут лікують за допомогою апарату „Екстенсійний вібратор”, очищення і гідромасаж кишечнику – на апараті „Колоногідромат” німецького виробництва. Також маємо німецький аналізатор „Гумалайзер – 2000”, за допомогою якого отримуємо 25 показників стану крові – ділиться надбаннями Олександр Чебаненко.

В санаторії діють хімічна і біологічна лабораторії, рентгенкабінет, також проводять всі види ендоскопічних досліджень, є кабінет ультразвукової діагностики. Хронічні захворювання органів дихання лікують у соляній спелеокамері. Серед санаторіїв Трускавця лише тут проводять гінекологічні радонові зрошення, які дають належні результати при лікуванні безпліддя, ендометріозу, фіброміом. До того ж Олександр Іванович відвідує наукові конференції та виставки за кордоном, очолює науково-виробничу групу клінічної бальнеології Інституту фізіології імені О. Богомольця НАН України.

Імперія „Дніпро-Бескид” сильна тим, що має стратегію. Основна мета – оздоровити пацієнта, провести такий комплекс обстежень і лікування, якого він не одержить в жодному іншому закладі. Кожен пацієнт цього санаторію потрапляє в поле зору лікарів-професіоналів. Результат успішного лікування – оновлення організму і відчуття, ніби скинув кілька років. Спеціальна комплексна програма спрямована на те, аби відновити фізичні й моральні сили людини.

Керівник не може бути осторонь від політики. Проте політика не завжди була для Олександра Чебаненка на першому місці. Завжди на першому місці для нього є фах, лікувальна установа, аби не стояти на місці, впроваджувати найновіші технології. З гумором про себе Олександр Іванович каже: „За часи незалежності, мав честь тричі балотуватися до Верховної Ради, перший раз програв Танюку, другий – Лавриновичу,  а третій – Димінському. Але ніколи не робив з цього трагедії, з усмішкою називаю себе професійний кандидатом у депутати. Можливо не кожен раз мені хотілося іти в цю боротьбу, бо вже знаю, що це за боротьба, як вона виглядає, і  які потім результати. Дуже прикро, що наші люди, найперше у бюлетені звертають увагу на приналежність до партії, а вже потім починають згадувати, що хорошого чи поганого зробила та чи інша особа. На місцевих виборах до Львівської обласної ради я балотувався від Народної Партії і переміг”.

Як депутат Львівської обласної ради, Олександр Іванович прагне вирішити наболілі проблеми свого міста, а їх тут достатньо. „Головна проблема нашого міста, і тут, я думаю, має бути державний підхід, бо це проблема і для Борислава, і для Стебника і також для Дрогобича, це проблема сміттєпереробного заводу. Друга проблема – Трускавець без води, це також державне питання, бо вирішити за рахунок свого бюджету, або за рахунок інвестора ми не зможемо. Для вирішення цього питання потрібно через гори вести 2 гілки, робити 4 станції підйому прокладаючи 40 км труби. Третя проблема – це об’їзна дорога, бо ніде в світі на курорт не заїжджають транзитом. Також, безумовно, треба привести в порядок наші дороги” – зазначає народник Олександр Чебаненко. Він вважає, що також треба дати поштовх відпочинковій інфраструктурі, щоб стати європейським курортом. Бо якщо говорити про європейські курорти, такі як Баден-Баден чи Карлові Вари, то відпочинкова інфраструктура у них на високому рівні, але знання кращі у нас, а інфраструктура розвинена слабше.

„Трускавець не можна розглядати як одне місто. Поруч Стебник з його шахтами, де  постійно поступають підземні води і може статися техногенний землетрус. У Бориславі також подібна ситуація, колись там видобували нафту, а технології консервування не були відомі, газ накопичується і виходить, що може спричинити також  непоправне лихо. Ці проблеми потребують нагального вирішення” – каже Олександр Іванович.

Оскільки Олександр Іванович  голова правління спеціальної економічної зони курортного міста Трускавець, то добре знає, що для залучення інвестицій у розвиток міста, потрібно, перш за все, вміло рекламувати себе. Тому вже веде переговори з інвесторами з Китаю, Японії, Туреччини.

На недавній сесії міськради затвердили рішення про виділення Трускавцю 35 млн гривень в рамках проведення футбольного чемпіонату „Євро-2012”. Ці кошти призначені для реконструкції стадіону, який стане тренувальною базою для футболістів.

„Сподіваюсь, що спільними зусиллями ми зможемо перетворити наше місто у добротний дім, в якому нам всім буде затишно і прекрасно жити, що ми будемо горді за свою працю перед майбутніми поколіннями” – зазначив Олександр Чебаненко.

Христина Щур

прес-секретар Львівської обласної організації

Народної Партії

Категорія: Наші статті | Додав: narodnalviv (29.11.2010)
Переглядів: 610
Copyright ЛОО Народної Партії © 2020