ЛЬВІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ
Четвер, 13.08.2020, 02:23
Меню сайту

Категорії каталогу
Наші статті [119]
Статті ЛОО НП

Форма входу

Пошук

Корисні посилання

Статистика

Всього онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Наші статті » Наші статті

У Львові народна молодь пропонує нові вакансії

За молодими – майбутнє. Це кожен добре розуміє, хоча не кожен хоче прийняти. Але тільки не Володимир Литвин. Він – це політик, який приязно і з розумінням ставиться, як до людей пенсійного віку, так і до молодих та активних представників нашого суспільства. Відтак саме він підтримав ініціативу створити молодіжну громадську організацію „Народний альянс молоді”. Почала діяти ця організація ще півтора роки тому на всеукраїнському рівні. А у Львівській області свою діяльність вона почала з лютого 2009 року. Головні завдання, які представники молодіжного об’єднання, ставили перед собою були: підтримка молодих активних людей, які хочуть змінити на краще наше суспільство, вирішення проблем молоді, покращення напрямку молодіжної політики тощо. І варто зазначити, що ці завдання протягом року, Львівська організація НАМ старалася виконувати. Звісно не все вдавалося, не все було гладко, але бажання змінити життя молоді все одно не зникало.

Розуміючи, що найболючішими питаннями для молодих людей є саме доступне навчання, доступне житло і працевлаштування, молодіжна організація НАМ взялася за вирішення проблеми з пошуком роботи. Відтак Народний Альянс молоді розробив новий Інтернет-сайт, на якому поміщено тисячі вакансій з усієї України. На будь-який запит на цьому сайті, висвітлюється кілька пропозицій щодо працевлаштування у відомих компаніях нашої країни. І можливо не всі, але дехто таки знайде ту роботу, яку давно шукав. Принаймні представники молодіжного об’єднання на це дуже сподіваються.

Аби познайомити студентів-старшокурсників з новим Інтернет-сайтом, голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації „Народний альянс молоді” Ружена Волянська, голова Львівської молодіжної організації НАМ Віктор Фіш та молоді активісти організації провели 10 березня зустрічі зі студентами Львівської комерційної академії та Львівського національного університету ім. І. Франка. На зустріч прийшло не багато студентів, але зате, зацікавлених діяльністю НАМ та їхніми проектами. Презентувати молодіжну організацію та сайт з вакансіями взялася Ружена Волянська. Вона зазначила: „Наша організація добре знає, які саме проблеми зараз є найактуальнішими для молоді. Тому ми створили ряд проектів, для того, аби вирішити ці проблеми. Однією з таких проблем є працевлаштування молоді. І для того, щоб якось допомогти студентам ми створили сайт. Півроку ми над ним працюємо, вдосконалюємо, щоб зробити його більш доступнішим для молоді і розмістити там якнайбільшу кількість реальних вакансій”.

Окрім того, голова молодіжної організації НАМ розповіла, що про молодь у владних колах ніхто не дбає. А останній закон, який стосувався молодіжної політики, приймався ще за часів президента Кучми. Саме тому зараз ця молодіжна організація намагається ініціювати різноманітні проекти, які б піднімали проблеми молоді на загальнодержавному рівні. Однак, крім Володимира Литвина, який відгукнувся на пропозиції НАМу, більше їхню ініціативу ніхто не підтримує. Тому молодіжне об’єднання закликає створювати масові громадські рухи, які робитимуть молодіжну політику дієвою і домагатимуться справедливих законів та рішень.

Після цієї зустрічі ряди молодіжної організації поповнилися новими членами. Адже молодих активістів у Львівській області таки не бракує.

Прес-служба Львівської обласної організації

Народної Партії

 

Категорія: Наші статті | Додав: nata (15.03.2010) | Автор: Н.Б.
Переглядів: 703
Copyright ЛОО Народної Партії © 2020