ЛЬВІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ
Четвер, 13.08.2020, 02:32
Меню сайту

Категорії каталогу
Наші статті [119]
Статті ЛОО НП

Форма входу

Пошук

Корисні посилання

Статистика

Всього онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Наші статті » Наші статті

Там, де збуваються мрії

Україна – країна мрій. Хтось у цьому сумнівається?! Тоді нехай їде у місто Львів, де на минулих вихідних проходив етнофестиваль „Країна мрій” і переконається на собі, що мрії мають властивість збуватися.

От, захотілося, наприклад, потрапити у минуле – щоб подивитися на старовинні хатинки, на те, як колись жили люди, які пісні вони співали, як розважалися. В Музеї народної архітектури та побуту 17-18 липня все це було подано у повному комплекті. Там, можна було прогулятися парком, поміж древніми сільськими хатинками та церквами і, звісно, потрапити на неперевершене гуляння „Країни мрій”.

Прямо під відкритим небом у музеї розташували дві сцени. На одній публіку розважали своїми виступами етнічні колективи, на іншій – співали гурти „Палац” з Білорусі, „Йрий Клоц” зі Львова та лідер гурту „Мандри” Фома.

„Музика просто супер. Я дуже дуже люблю, коли поєднується старовинна пісня під сучасний акомпонент” – ділиться враженнями відвідувачка фестивалю Христина.

Справді, музиканти постаралися на славу. І просто чарували над народними фольклорними інструментами: лірою, сопілкою, кобзою, бандурою, які в поєднанні з гарними голосами, перетворювалися на сучасну етно-симфонію.

Апогеєм святкування став виступ гурту „ВВ”, а також гуртів „ФлайzZzа” та „Чоботи з бугая”. Вони фестивалили 18 липня.

На святкування прийшло понад тисяча людей-прихильників етно-музики.

Категорія: Наші статті | Додав: nata (21.07.2010)
Переглядів: 544
Copyright ЛОО Народної Партії © 2020