ЛЬВІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ
Четвер, 13.08.2020, 02:21
Меню сайту

Категорії каталогу
Наші статті [119]
Статті ЛОО НП

Форма входу

Пошук

Корисні посилання

Статистика

Всього онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Наші статті » Наші статті

Поза кризою

     Стрий – місто невеличке, але красиве. Воно дивує не лише своєю мальовничою природою, а й розвитком, адже саме в цьому місті працює один з найбільших хлібокомбінатів, який забезпечує мукою три області і не має собі рівних на Львівщині. Але таким прибутковим підприємство стало недавно, коли навести порядок тут взявся теперішній директор, голова Стрийської районної організації Народної Партії Василь Верхоляк. 


директор Стрийського хлібокомбінату

     Займаючись бізнесом у Вінниці, Василь Федорович і подумати не міг, що знову зможе повернутися на свою батьківщину. Тому, коли його направили з Києва на посаду директора Стрийського хлібокомбінату, зрадів, але радощі його тривали недовго, адже він застав на хлібокомбінаті повну розруху колись величезного підприємства, яке за своїм обсягом і сферою діяльності було другим в Україні. За словами голови Стрийської районної організації Народної Партії взимку, коли він обійняв посаду директора, всі працівники підприємства вже стояли на біржі, їм два місяці не виплачували зарплати, техніку помаленьку почали здавати на металобрухт, запасів товару не було, до того ж ще й заборгованість 500 тис. гривень. І цей величезний тягар впав на плечі Василю Федоровичу. Діватися не було куди. Довелося підприємливому партійцю все це, як то кажуть „розгрібати”, але Василь Верхоляк не побоявся – вклав свої власні гроші, які почали реалізовувати на благо підприємства. Перший рік був найважчим, адже крім занепаду на хлібокомбінаті, Василь Федорович зазнавав ще й неабияких утисків від місцевої влади. Кожного дня до нього приходили перевірки, міліція, податкова зі своїми певними вимогами. Партієць вважає, що такий строгий контроль був не просто так – комусь його активна діяльність заважала. Щоправда, вистояти вдалося, і цьогоріч комбінат запрацював на повну силу. У цехах підприємства повні засіки борошна всіх сортів – 55 тис. т. І це ще не все, хлібокомбінат просто не має можливості прийняти більше борошна, а тому директор зараз саме шукає приміщення для зберігання зерна, пшениці, комбікорму. Підприємство бере активну участь в експорті – має торгівельні зв’язки з Англією, Німеччиною, Польщею і Прибалтикою. Забезпечує борошном Львівську, Івано-Франківську і Закарпатську області, і є дуже прибутковим для держави. Щомісяця хлібокомбінат заробляє 1 мільйон гривень. Цих грошей вистачає на те, щоб виплатити зарплату працівникам, оплатити комунальні послуги і податки, а все, що залишається використати для розвитку підприємства. Адже, як не-як, а працювати є над чим і є кому. Зокрема, Василь Верхоляк насамеперд хоче провести ремонт приміщення комбінату, закупити нову техніку, адже деякі машини на підприємстві такі старі, що майже розвалюються. Хоча працюють вони добре і дають якісніший і екологічніший продукт, на відмінно від сучасної техніки. Тому директор хлібокомбінату каже, що старої техніки викидати не буде. А об’єднає старі і нові машини, в результаті продукція буде і дешевшою, і якісною. 


робота в лабораторіях

     Слова: „економічна криза” у Стрийському хлібокомбінаті не чути. Адже навіщо говорити про те, чого нема. В період кризи, підприємство навпаки зазнало свого злету. Василь Федорович взагалі вважає, що коли на будь-якому підприємстві приймаються правильні рішення, то жодної кризи не буде. „В нашому підприємстві немає кредиту. Ми незалежні від банків. А тому нема жодних проблем” – каже директор „Хлібокомбінату”. 


так виглядає найпотужніший у Львівській області хлібокомбінат

     Єдине, що заважає нормально працювати на думку Василя Федоровича – це те, що „Хлібокомбінат підпорядковується державі. А тому дуже часто доводиться слухати людей зверху, які не будучи компетентними, приймають рішення, а ти своєю чергою мусиш слухати і ці рішення виконувати. Хоча я стараюся все одно діяти самостійно і правильно. Бо це свого роду бізнес. І у такій сфері не можуть працювати партократи, які чемно виконуватимуть вказівки, треба бути людиною підприємливою, яка вміє заробляти гроші. А от бути бізнесменом у державній структурі дуже важко”. Але можливо. Приклад самого Василя Верхоляка ще раз це доказує. Адже він своїми власними зусиллями зробив все для того, щоб Стрийський хлібокомбінат став справді життєдіяльним і працював на всі 100 відсотків.


тут дбають про те, щоб зерно було найякіснішим


Наталія Борська

Прес-секретар

Львівської обласної організації

Народної Партії 

Категорія: Наші статті | Додав: narodnalviv (23.10.2009) | Автор: Наталія Борська
Переглядів: 1023
Copyright ЛОО Народної Партії © 2020