ЛЬВІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ
П'ятниця, 14.08.2020, 05:00
Меню сайту

Категорії каталогу
Наші статті [119]
Статті ЛОО НП

Форма входу

Пошук

Корисні посилання

Статистика

Всього онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Наші статті » Наші статті

Покликання – допомагати

Ще минулого року Львівська обласна організація Народної партії заопікувалася багатодітною мамою Галиною Сняк, яка проживає у с. Глинсько, Жовківського району, Львівської області. Адже ця мама, яка виховує 13 розумних доглянутих дітей – достойний приклад для всіх українських мам. Всі її дітлахи добре вчаться в школі, самостійні, щонеділі відвідують Св. Літургію, працьовиті і дисципліновані. А все тому, що саме такими їх виховали батьки, які заслуговують того, щоб їм допомагали. Хоча самі вони соромляться просити цієї допомоги.

Відтак львівські активісти Народної партії самі проявили ініціативу і організували насамперед матеріальну допомогу цій багатодітній сім’ї. Народники співпрацюючи з благодійним фондом „Діти в потребі”, що в селищі Лопатин, Радехівського району, зібрали гуманітарну допомогу для дітей сім’ї Сняків. Окрім цього, голова Жовківської районної організації Народної партії Михайло Перетятко, виділив кошти для того, аби закупити трохи харчів для цієї сім’ї. Відтак комора Сняків поповнилася мукою, крупами та солодощами.

Але на цьому допомога Львівської обласної організації Народної Партії не зупинилася. Народники посприяли тому, щоб Жовківська районна адміністрація включила жінку у програми соціальних пільг для багатодітних сімей. А також активно почали домагатися того, аби Галині Сняк присвоїли звання матері-героїні. Народники зверталися з численними заявами і проханнями до місцевої влади і навіть до президента України. І їхня праця дала свій результат. Нарешті 5 березня 2010 року теперішній Президент України Віктор Янукович вручив Галині Сняк заслужене звання матері-героїні. Багатодітна мама дуже щаслива. Каже, що атмосфера при врученні була просто неймовірна і це їй дійсно запам’яталося на ціле життя. Нарешті вона відчула, що потрібна своїй державі.

Прес-служба Львівської обласної організації

Народної Партії

 

 

Категорія: Наші статті | Додав: nata (01.04.2010)
Переглядів: 444
Copyright ЛОО Народної Партії © 2020