ЛЬВІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ
П'ятниця, 14.08.2020, 04:53
Меню сайту

Категорії каталогу
Наші статті [119]
Статті ЛОО НП

Форма входу

Пошук

Корисні посилання

Статистика

Всього онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Наші статті » Наші статті

Пам’ятаймо про матерів

8 травня в Україні відзначали день тих, хто ніколи не чекає на "дякую", хто завжди готовий на самопожертву, хто ніколи не відмовить у допомозі, хто буде любити просто так, незважаючи ні на вчинки, ні на характер!

Це день любові, котра завжди настільки близько, що, здається, її можна не помітити, любов, яка нам дана від народження і на яку ми ніколи не будемо заслуговувати... Це День матері!

Цьогоріч свято матері у часі співпало з Днем Перемоги. У кожному районі нашого краю народники зібрались аби низько вклонитись і висловити слова вдячності не тільки ветеранам, а перш за все матерям, адже як без одних, так і без інших, нас би сьогодні не було.

Вітаючи матерів Радехівщини голова Львівської обласної організації Народної Партії Богдан Лук’янович Іщук наголосив, що наше життя починається з Матері – найріднішої, найближчої нам людини. Кожне її слово, мудрі поради і добрі справи – книга життя, з якої вирушаємо в дорогу. Скільки без­сон­них ночей провела вона над нашими ліжками, коли ми були маленькими. Скільки сил віддала, коли ми підростали! Подумайте, як багато зробила для нас наша Мати! Адже Мама готова пожертвувати всім, аби її донці чи синові було добре.

 Найдорожчою людиною у нашому житті завжди була, є і буде мама. Із нею ми відкрили для себе світ. Перші кроки зроблено, тримаючись за мамині надійні руки. Перша пісня – мамина. Першу іграшку подала мама і перша порада теж мамина. Наша мама найдорожча, найкраща і єдина. Мама ласкава, ніжна і добра. Вона завжди поруч – зазначив у вітальному слові голова Дрогобицької районної організації Народної Партії Іван Дмитрович Мізерник.     

Мати… Так просто і водночас надзвичайно складно передати всю сутність цього значимого слова і для маленького дитятка, і для зрілої людини, - так розпочав своє звернення голова Кам’янка-Бузької районної організації Народної партії Володимир Іванович Сухович до матерів Нового Яричева. Про матерів написано багато творів, складено чимало пісень. Матерям цілують руки, гладять їхнє завчасно посивіле волосся за любов, за недоспані ночі, за щиру ніжність і ласку, за невтомну працю, за молитви… Але цього насправді так мало…

Звертаючись до матерів Жовківщини Михайло Михайлович Перетятко – голова Жовківської районної організації Народної Партії сказав: „– Найперше слово, яке вимовляють діти майже в усіх країнах світу, – це слово "мама", і вже за цим святим і найріднішим словом діти навча­ються інших слів своєї рідної мови. Мама, матінка, матуся... У мами щира душа, добрі й ласкаві руки, найвірніше і найчутли­віше серце – в ньому ніколи не гасне любов, воно ніколи не залиша­ється байдужим...”

Окрім теплих слів привітань, які линули з вуст народників цього весняного, сонячного дня дорогі матері отримували й букети ніжних і запашних квіток.

 

Христина Щур

прес-секретар Львівської

обласної організації

Народної Партії

Категорія: Наші статті | Додав: narodnalviv (11.05.2011)
Переглядів: 636
Copyright ЛОО Народної Партії © 2020