ЛЬВІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ
Четвер, 13.08.2020, 02:22
Меню сайту

Категорії каталогу
Наші статті [119]
Статті ЛОО НП

Форма входу

Пошук

Корисні посилання

Статистика

Всього онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Наші статті » Наші статті

Народники відзначили Шевченкові дні

       Мабуть, не має такої людини в Україні, яка б не знала слів Шевченкового Заповіту, що зачіпають глибини кожної душі і ще раз нагадують: „І мене в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій, не забудьте пом’янути не злим, тихим словом”. Тому традиційно щорічно 9-10 березня ми відзначаємо дату народження і дату смерті Великого Кобзаря.

       Цьогоріч вже з самісінького ранку пам’ятник Тарасу Шевченку, що у центрі Львова, прикрашали квіти. Їх туди принесли львівські можновладці, але не тільки. Вшановували квітами пам’ять Великого кобзаря і представники Львівської обласної організації Народної Партії та всі перехожі. Цього дня в центрі міста звучали Шевченкові вірші, покладені на мелодії. І можна було спостерігати, як дехто проходячи мимо пам’ятника, проникнувся атмосферою, і теж починав наспівувати „Реве та стогне Дніпр широкий”. Аура кобзаря справді панувала повсюди. В школах та університетах відбувалися концерти. В музеях різноманітні виставки, присвячені Шевченковій тематиці. Так представники Львівської обласної організації Народної Партії прийшли подивитися на дуже цікаву і неординарну експозицію представлену у Львівському палаці мистецтв. Це були світлини фотографа Йосипа Марухняка, який зафіксував у кадрі всі пам’ятники Тарасу Шевченку, які є у Львівській області. Їх, до речі, виявилося дуже багато. А це ще раз засвідчує те, що на Галичині з великим пошануванням ставляться до Кобзаря і його заповіт виконують.

        Відзначилися на Шевченківському святі і представники районних організацій Народної Партії. Зокрема, голова Дрогобицької районної організації Народної Партії Іван Мізерник взяв участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника Шевченку та віче, яке відбулося після цього. А ввечері разом з одно партійцями відвідав літературно-мистецький концерт „Учітеся брати мої, думайте, читайте….”

      За схожим сценарієм святкували Шевченкові дні і партійці Яворівської районної організації Народної Партії. Щоправда, у цьому місті крім урочистого покладання квітів та літературно-мистецької академії, в честь свята ще й відбулося підбиття підсумків конкурсу-огляду „Нам треба твого голосу, Тарасе”.

        В інших містах та районах також активно і належним чином відзначили 196-ту річницю від дня народження українського сподвижника. Адже традиції, особливо якщо вони стосуються таких великих людей, як Тарас Григорович Шевченко, слід обов’язково підтримувати. І Народна Партія це дуже добре розуміє та виконує. 

Прес-служба Львівської обласної організації

Народної Партії   

 

Категорія: Наші статті | Додав: nata (11.03.2010)
Переглядів: 482
Copyright ЛОО Народної Партії © 2020