ЛЬВІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ
Четвер, 13.08.2020, 01:17
Меню сайту

Категорії каталогу
Наші статті [119]
Статті ЛОО НП

Форма входу

Пошук

Корисні посилання

Статистика

Всього онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Наші статті » Наші статті

Львівські народники відвідали виставку фоторобіт

Відтепер відвідувачі філармонії, що у Львові, можуть не лише поринути у чарівний світ музики, але й помилуватися фотороботами в рамках проекту «З любов’ю до жінки». На ній представлені художні фотографії митців з усього світу. Автором, організатором та продюсером проекту виступив власник галереї Юрій Тітовець (Львів). Триматиме виставка художніх фотографій аж до Великодніх свят.


«Ми гарно підібрали колекцію світлин, – каже Юрій Титовець. Ми не обмежували авторів в техніці робіт. Основна вимога – фотографія має бути художньою, в якій передбачається активне використання різних графічних редакторів, програм для постобробки. Ми відібрали близько 50-ти робіт». Слід зазначити, що кожна робіт, які представлені на виставці – це окремий мистецький твір, об’єднаний з рештою спільним бажанням возвеличити жінку, показати у всій красі та досконалості. Це вже не перша побідна фотовиставка у Львові, однак цього року вона вперше експонується в холі Львівської філармонії.

Юрій Тітовець, президент Міжнародного щорічного Салону художньої фотографії «З любов’ю до жінки», не вперше влаштовує подібні мистецькі акції. Проект «З любов’ю до жінки» відбуватиметься сьомий рік поспіль. В його рамках передбачає Міжнародний конкурс художньої фотографії серед фотохудожників різхних країн світу. Конкурс проводиться під патронатом всесвітніх різноманітних федерацій фотомистецтв, таких як: Всесвітня федерація фотомистецтва, Фотографічне товариство Америки, Королівське фотографічне товариство, Австрійське фотографічне товариство. Салон передбачає конкурс художніх фотографій для фотохудожників з усіх куточків світу. Разом з тим,  виставкову діяльність, метою якої є популяризація сучасного фотомистецтва і виставлення образу жінки в засобах сучасного фотомистецтва. Одна із секцій Салону, яка була представлена, називається «Він та вона». І саме ця секція дуже добре підходить під тему 14 лютого, тобто святкування Дня закоханих. Говорячи про Салон, слід відмітити, що за сім років свого існування він набув визнання. Минулого року в Салоні взяли участь 448 авторів з 58 країн світу, які надіслали на конкурс 3779 фотографій. З цих фотографій компетентне міжнародне журі вибрало кращих 529 робіт, які увійшли до останнього фотоальбому.  

Окрім цієї виставки, в Салоні для фотографів є конкурс художніх фотографій по темі «Жінка», але він передбачає різні секції та номінації. Зараз триває активна підготовка до чергового Салону конкурсу. Робота журі розпочнеться 20 липня. Серед журі буде  провідний фотограф з Чеської республіки, фотограф з Італії і Юрій Тітовець – президент Салону та член журі. У рамках цього проекту у Львові на цей рік запланували, як мінімум, виставку чеського фотографа (27 квітня у приміщенні Укрсоцбанку) та італійського фотографа (20 липня). Також цьогоріч заплановано організувати виставку у семи містах України і столицях європейських країн. Таким чином виставлені фотороботи подорожуватимуть цілим світом.  

Не приховують свого захоплення відвідувачі філармонії та поціновувачі високого мистецтва. Серед них - керівник секретаріату Львівської обласної організації Народної Партії Ігор Матвієнко. «Я завітав до філармонії на один із симфонічних вечорів. Був приємно здивований, коли побачив художньо оформлене фойє. Я повністю погоджуюсь із організатором виставки, який обрав своїм девізом слова відомого Севруса: «Життя полягає в любові. Воно починається із любові до матері, продовжується любов’ю до жінки, дітей, справи... і закінчується в любові до самого життя. Але тільки в любові до жінки народжуються красиві діти, творяться великі справи і не зникає бажання жити». На мій погляд, за допомогою подібної виставки організатори привертають увагу суспільства як до самого мистецтва, так і представляють Україну як країну з великим культурним та туристичним потенціалом. Для мене жінка залишається загадкою, таємницею, неповторною та магічною. Я вдячний долі, що маю люблячу дружину, яка подарувала двох чарівних донечок. Користуючись нагодою, хочу подякувати усім жінкам до їх працю як в робочих лавах, так і за створення домашнього затишку», - поділився своїми емоціями Ігор Володимирович.

Лана БОРИСОВА

Категорія: Наші статті | Додав: Milana (20.02.2012)
Переглядів: 648
Copyright ЛОО Народної Партії © 2020