ЛЬВІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ
П'ятниця, 14.08.2020, 04:34
Меню сайту

Категорії каталогу
Наші статті [119]
Статті ЛОО НП

Форма входу

Пошук

Корисні посилання

Статистика

Всього онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Наші статті » Наші статті

Львівські народники подарували дітям з особливими потребами спортивний інвентар

      Львівські народники – благодійники. Про це свідчать їхня постійна допомога багатодітним, неповносправним та сиротам. Так, 12 квітня голова Львівської обласної організації Народної Партії Богдан Іщук, голова Радехівської районної організації Народної Партії Павло Залужний та партактив надали невеличку допомогу Лопатинській допоміжній школі-інтернату.

     У цьому інтернаті проживає і навчається понад 150 дітей. Усі вони навчаються за спеціальними, розробленими для них програмами, отримують тут і середню спеціальну освіту.  

     Ця школа єдина на 5 районів північної частини Львівської області. Тому її всіляко намагаються підтримувати іноземні меценати та місцеві спонсори. Час від часу допомагають неповносправним дітям і місцеві народники. Адже саме голова Львівської обласної організації Народної Партії Богдан Іщук багато років тому розпочав будівництво Лопатинської допоміжної, школи-інтернату і завдяки його сприянню тепер цей заклад приносить користь п’яти районам нашої області.

     12 квітня радехівські народники приїхали у цей заклад, аби вручити подарунки. Вони закупили для школи-інтернату спортивний інвентар. Це м’ячі, скакалки, тенісне спорядження, шахи і багато іншого. Директор Лопатинської допоміжної школи-інтернату Василь Курницький зазначив: „Наша школа перебуває на державному утриманні. Однак, звісно, дуже часто одних бюджетних коштів для нас замало. Адже діти ростуть і потрібно створити всі умови для їхнього нормального розвитку. Тому ми щиро вдячні представникам Народної Партії за їхню неодноразову допомогу”.

Категорія: Наші статті | Додав: nata (16.04.2010)
Переглядів: 475
Copyright ЛОО Народної Партії © 2020