ЛЬВІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ
П'ятниця, 14.08.2020, 04:48
Меню сайту

Категорії каталогу
Наші статті [119]
Статті ЛОО НП

Форма входу

Пошук

Корисні посилання

Статистика

Всього онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Наші статті » Наші статті

Святий Миколай з дипломом лікаря
     Свято Миколая продовжується. Члени Народної Партії і на далі тішать подарунками дорослих і дітей. Звісно найбільше радості такі святкові дні приносять малечі. Особливо радіють від отриманих подарунків і діти, які обділені батьківською ласкою. Для них добродійник Миколай – це найулюбленіший вчитель і захисник. Цього разу таким захисником для дітей-сиріт став головний лікар львівського «Хоспісу», заслужений лікар України та член Народної Партії Євген Москвяк, який напередодні Дня святого Миколая навідався у Корналовицький сиротинець, що в Самбірському районі на Львівщині. В цьому сиротинці виховується близько сорока діток і кожен з них дуже чекав на подарунок. Звісно вихованці сиротинця, дітки від 2 до 16 років отримали ці бажані гостинці – пакуночок із цукерками та яблуками. 
      Варто зазначити, що це не разова допомога лікаря Будинку дитини. Сам родом із Корналовичів, Євген Москвяк ще 10 років тому, хай умовно, але заопікувався закладом, розробивши для новоствореного сиротинця нормативну документацію. Відтоді член Народної Партії бодай раз на два місяці приїжджає до дітей, і кожного разу – із подарунками.
  Тетяна Козирєва
  Наталка Когут
  Прес-служба Львівської регіональної організації 
  Народної Партії


Фото:
Євген Москвяк зі своїми підопічними – вихованцями Будинку дитини, що в с. Корналовичі Самбірського району. Категорія: Наші статті | Додав: narodnalviv (23.12.2008) | Автор: Когут Наталя, Тетяна Козирєва
Переглядів: 889
Copyright ЛОО Народної Партії © 2020