ЛЬВІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ
Четвер, 13.08.2020, 02:21
Меню сайту

Категорії каталогу
Наші статті [119]
Статті ЛОО НП

Форма входу

Пошук

Корисні посилання

Статистика

Всього онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Наші статті » Наші статті

Миколай від Народників
   
   Новий стоматологічний кабінет, нові зупинки і багато позитиву мешканцям – таку величезну „торбу” подарунків приніс Миколай від Народників у селище Підкамінь, Бродівського району, Львівської області. Почав ходити цей добродій і улюбленець дітей та дорослих ще в переддень свята. Найперше завітав до місцевої поліклініки з гарним і потрібним подарунком – новим стоматологічним кабінетом, відкриття якого відбулося 18 грудня. За сприяння Львівської обласної організації Народної Партії, зокрема її голови Анатолія Биця, а також благодійного фонду „Благочин” в стоматологічний кабінет завезли крісла та спеціальне обладнання з Німеччини, яке коштує близько тридцяти тисяч гривень. Для місцевих мешканців – це була значна подія. Адже в поліклініці лікуються не лише ті, хто живе в Підкамені а й мешканці навколишніх сіл. Досі вони змушені були їхати в районний центр, який за двадцять кілометрів від селища, бо в поліклініці обладнання стоматологічного кабінету було застарілим. Тепер жителям селища і навколишніх сіл буде легше і зручніше.
    На урочистій частині відкриття нового стоматологічного кабінету було багато представників від Народної Партії. Це і Анатолій Биць голова Львівської обласної організації Народної Партії, Іван Музичка – депутат районної ради від Народної Партії, Іван Смаль – директор місцевої школи та керівник осередку Народної Партії. Вони не могли не прийти, адже саме завдяки їм мрія про стоматологічний кабінет стала реальністю.
    Також Миколай від Народників відвідав села Паньківці, Пеняки та Голубиця, що неподалік Підкаменя. Ці села теж отримали потрібний подарунок – автобусні зупинки. Поламані лавки і оббиті зупинки в цих селах замінили новими, під якими можна сховатися від дощу і посидіти. Такі зупинки за сприяння Народної Партії спорудили на заводах і привезли на місце вже готовими. Однак це ще не все. В Подальшому народники планують поставити автобусні зупинки ще в селах Суховоля та Бовдури. 
   Активісти Народної Партії також хочуть передати і міні-пекарню Підкамінському психоневрологічному диспансері, щоб пацієнти цього закладу могли самі собі пекти різноманітні хлібобулочні продукти.
   Таким плідним і щедрим цьогоріч був Миколай від Народників, який зупинятися на цьому не буде, а до Нового року приготує ще торбину подарунків для мешканців Львівщини.

Наталка Когут
Прес-секретар Львівської регіональної організації 
Народної партіїКатегорія: Наші статті | Додав: narodnalviv (19.12.2008)
Переглядів: 794
Copyright ЛОО Народної Партії © 2020