ЛЬВІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ
Четвер, 13.08.2020, 02:19
Меню сайту

Категорії каталогу
Наші статті [119]
Статті ЛОО НП

Форма входу

Пошук

Корисні посилання

Статистика

Всього онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Наші статті » Наші статті

Хліб усьому голова
     Без хліба немає життя. Адже це найперша, найкраща і найситніша їжа. А без хлібороба немає хліба. Тому значення цієї професії вельми велике. Адже саме з працьовитих рук сільськогосподарського працівника і з’являється запашна хлібина.
     Над потрібністю професії хлібороба ми ніколи не задумувалися. Бо легко прийти в крамницю і купити вже готовий буханець. Але ми ніколи не уявляли собі, як важко треба працювати селянам, щоб цей хліб таки з’явився на прилавках магазинів. А починається все з поля і з рук хлібороба, який це поле засіває. Наскільки добре і сумлінно він поставиться до своєї праці, настільки багатим буде врожай – принаймні так вважають студенти і викладачі Червоненського ВПУ Золочівського району. Заступник голови Золочівської районної організації Народної Партії, депутат Золочівської районної ради, директор Червоненського ВПУ Сусанна Синявська добре це розуміє, а тому намагається виховати справжніх професіоналів у хліборобській сфері. І що важливо, їй це справді вдається. Про це свідчить цьогорічна перемога у конкурсі „Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”. Відбувався цей конкурс на базі Лисянського професійного училища Черкаської області. Свою майстерність тракториста показували хлопці з 24 областей України. Їхню вправність перевіряли, як в теорії, так і на практиці. 
     Львівщину на цьому конкурсі представляв майбутній член Львівської обласної організації Народної Партії Ігор Савчук, який перед тим переміг у першому турі, що проходив на рівні області. На всеукраїнському рівні студент Червоненського ВПУ зайняв четверте місце. Спочатку молодий хлібороб лідирував. Особливо в теоретичній частині конкурсу. А от щодо практики, то Ігор теж виявився одним з найкращих. Саме тому зупинився за крок до призових місць. Сам хлопець гордиться таким результатом, як і його однокурсники та викладачі з училища. Сусанна Синявська також розповідає, що була впевнена у перемозі Ігора Савчука. Але навіть не в тому річ, каже заступник Золочівської районної організації Народної Партії Сусанна Синявська – головне, що хліб буде кому ростити, а завдяки працьовитим рукам поки ще молодого хлібороба, ніхто не залишиться голодним. 

Наталка Когут
Прес-секретар Львівської обласної організації
Народної Партії  Категорія: Наші статті | Додав: narodnalviv (09.06.2009) | Автор: Наталка Когут
Переглядів: 2509
Copyright ЛОО Народної Партії © 2020