ЛЬВІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ
Четвер, 13.08.2020, 02:08
Меню сайту

Категорії каталогу
Наші статті [119]
Статті ЛОО НП

Форма входу

Пошук

Корисні посилання

Статистика

Всього онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Наші статті » Наші статті

Бізнес для селян
     Сільське господарство збиткове. Про це свідчать факти, які недавно навела наш прем’єр-міністр Ю. Тимошенко. Через різницю між закупівельними та споживчими цінами збитки у сільському господарстві сягають 44 мільярди гривень. Це при тому, що 70% сільськогосподарської продукції виробляється в селянських господарствах. Як бачимо, втрати доволі значні і не на користь нашої держави та селян, які важко працюють за копійки. 
     Але, звісно, вихід є завжди. Ця ситуація не виняток. Голова Львівської міської організації Народної Партії, заступник директора оптового ринку „Шувар” Іван Стефанишин пропонує дієвий спосіб, для того, щоб вирішити проблеми сільського господарства. У Львівській області над цим працюють, а от в інших містах України, на жаль, справи далеко не ідеальні. Тому що там немає кооперативів та ринків для збуту сільськогосподарської продукції. У Львові ж діє єдиний в Україні оптовий продуктовий ринок „Шувар”, який саме допомагає селянам заробляти гроші.
     Сюди з’їжджаються фермери з усієї України для того, щоб продавати плоди своєї праці. До того ж продають вони ці продукти за доступними і найнижчими у Львові цінами. Жодних труднощів з організаційними питаннями не виникає, адже за словами Івана Стефанишина, працівники ринку тісно співпрацюють з митним постом, службою ветеринарного, санітарно-епідеміологічного, карантинного контролю за якістю та безпекою продукції, товарною біржою, банківською установою, страховою та транспортно-експедиційною компанією. Ба більше, цей продуктовий оптовий ринок є членом світової асоціації оптових ринків Центральної та Східної Європи.
     Але головне і найважливіше питання, яким займається ринок „Шувар” – це є розвиток малого і середнього бізнесу, які не витримують конкуренції з сильними та великими компаніями, а тому дуже часто починають занедбуватися. Але цього допустити, звісно, не можна. Адже в такому випадку селяни не матимуть змоги заробляти гроші на своїй важкій праці. Оптові ринки створені для того, щоб населення було зацікавлене у власному фермерстві. Бо жити і працювати в селі не така вже й невдячна справа. Крім того, це сприятиме тому, що молодь не захоче виїжджати з сільської місцевості. А навіщо виїжджати?! Якщо жити в селі дешевше та ще й можна заробляти непогані гроші.
     Єдине, чого не вистачає для розвитку в Україні ринків такого типу, це законодавчої бази. Як завжди затримка за державою. Досі не прийнятий закон України „Про оптові ринки”, не внесені зміни до закону про заготівельно-збутові кооперативи тощо. Це вже ввійшло у звичку нашим можновладцям, які вміють багато говорити про проблеми, що є у сільському господарстві, хто винен у цих проблемах і як їх вирішити, але реальними діями свої слова не підтверджують. Тому, на жаль, поки що оптовий ринок „Шувар” єдиний в Україні.
Наталка Когут
Прес-секретар Львівської обласної організації
Народної Партії  Категорія: Наші статті | Додав: narodnalviv (04.06.2009) | Автор: Наталка Когут
Переглядів: 787
Copyright ЛОО Народної Партії © 2020