ЛЬВІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ
П'ятниця, 14.08.2020, 03:34
Меню сайту

Категорії каталогу
Наші статті [119]
Статті ЛОО НП

Форма входу

Пошук

Корисні посилання

Статистика

Всього онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Наші статті » Наші статті

Курортний сезон для сільських дітей наближається
     Для дітей із сільських місцевостей літо перетворять на казку. Відбудеться це за сприяння заступника голови Львівської міської партійної організації Народної Партії і голови обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу Михайла Тарнавського. Саме він подбає про те, щоб діти із сільських місцевостей поїхали відпочивати на різноманітні бази та курорти. 
     Щоправда, цього року не всім вдасться поїхати на відпочинок. Адже економічна криза далася взнаки, відчули її нас собі і працівники профспілки працівників агропромислового комплексу. Коштів з державного бюджету виділили недостатньо, а отже порівняно з минулим роком, на курорт поїде набагато менше дітей. Але Михайло Тарнавський зі свого боку намагається зробити все можливе для того, щоб сільські школярі відчули справжнє літо. Насамперед, це стосується дітей з багатодітних сімей, неповноправних діток, сиріт і тих, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Отже, за сприяння заступника голови Львівської міської організації Народної партії, голови обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу зроблено все для того, щоб здешевити путівки. Відтак на компенсацію однієї дитячої путівки з бюджету буде виділено 44-500 грн. 
     Цього року на відпочинок відправлять всього близько 1000 дітей з сіл Львівської області. Поїдуть вони відпочивати на різні курорти. Це і оздоровчі бази в межах Львівської області, а також курорти в с. Коблево та Криму. Там на школярів чекає цікаве і насичене літо. Адже і в таборах, і на курортах завжди організовують концерти, спортивні ігри, дискотеки, конкурси за участю всіх відпочивальників. А також проводять екскурсії на скали Довбуша, Гошівський монастир, водоспад. Тобто кожного року діти повертаються додому здоровими, засмаглими і веселими, а також привозять з собою найкращі спогади. Організація профспілки працівників агропромислового комплексу на чолі з Михайлом Тарнавським зроблять все можливе для того, щоб цей кризовий рік, не став винятком. 
Наталка Когут
Прес-секретар Львівської обласної організації
Народної Партії Категорія: Наші статті | Додав: narodnalviv (29.05.2009) | Автор: Наталка Когут
Переглядів: 517
Copyright ЛОО Народної Партії © 2020