ЛЬВІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ
Четвер, 13.08.2020, 02:07
Меню сайту

Категорії каталогу
Наші статті [119]
Статті ЛОО НП

Форма входу

Пошук

Корисні посилання

Статистика

Всього онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Наші статті » Наші статті

На День перемоги у Львові переміг мир

     Львів здавна відомий як національно спрямоване місто. Тому День перемоги зазвичай не обходився без сутичок між правими і лівими силами. Львівська обласна організація Народної Партії завжди знаходилася посередині між двома крайніми політичними партіями. А тому і в минулі роки і цьогоріч святкувала День перемоги помірковано, тобто вшановувала це свято покладанням квітів та участю у різних офіційних заходах, але не ображала політичні погляди нікого з учасників мітингу. 64-річницю Дня Перемоги Львів відсвяткував справді по-особливому, так як ніколи – спокійно. Адже перемога – це перевага миру над війною, а тому таке відзначення цього дня мало би бути завжди символом миру, символом перемоги добра над злом. Львівська обласна організація Народної Партії у своїй позиції щодо святкування цього дня може стати прикладом. Дев’ятого травня керівник секретаріату Львівської обласної організації Народної Партії Ігор Матвієнко, керівник секретаріату міської організації Народної Партії Іван Ціхонь взяли участь в урочистому покладанні квітів на Пагорбі Слави. Разом з близько тисячею Львів’ян вони вшанували пам’ять всіх загиблих у Другій Світовій війні. Біля пам’ятника відбувся кількахвилинний військовий парад і панахида, а також виступи учасників ветеранів війни. 

     Того ж дня члени Львівської обласної організації Народної Партії, зокрема голова партійного осередку Народної Партії м. Львів Петро Степаненко, а також Народний альянс молоді дарували жителям міста георгіївські свічки і висловлювали свої гарні побажання до Дня перемоги.

     А ввечері вони провели акцію примирення. Автівки з запаленими свічками прямували від пам’ятника Степану Бандері, через Холм слави до пам’ятника Тарасу Шевченку. Біля всіх цих знаменних місць представники організації Народний Альянс молоді запалювали свічки, щоб таким чином пом’янути всіх загиблих на війні. Акція примирення мала на меті об’єднати всіх, не залежно від того якій політичній силі імпонує людина, з однією ціллю – згадати тих, кого безжалісно забрала війна. Категорія: Наші статті | Додав: narodnalviv (14.05.2009) | Автор: Наталка Когут
Переглядів: 768
Copyright ЛОО Народної Партії © 2020