ЛЬВІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ
Четвер, 13.08.2020, 02:44
Меню сайту

Категорії каталогу
Наші статті [119]
Статті ЛОО НП

Форма входу

Пошук

Корисні посилання

Статистика

Всього онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Наші статті » Наші статті

Молодь, яка не буде мовчати – „Народний Альянс Молоді”
        Молодь України з Народною Партією. Про це юнаки і дівчата заявили ще осінню, коли була створена Всеукраїнська молодіжна організація „Народний Альянс Молоді”. Місто Львів вирішило не відставати, а тому 7 лютого створило Львівську обласну організацію „Народний Альянс Молоді”. З цього приводу в суботу відбулася установча конференція, на яку приїхали: голова Всеукраїнської МГО НАМ Ружена Волянська, заступник голови Львівської обласної організації Народної Партії Богдан Іщук, керівник секретаріату Львівської обласної організації Народної Партії Ігор Матвієнко та інші представники нашої партії, а також вся не байдужа молодь Львівської області – близько 80 осіб. 
       Розпочала конференцію голова Всеукраїнської МГО НАМ Ружена Волянська. Вона наголосила на тому, що „Народний Альянс Молоді” не є одноденним проектом – це організація, перед якою стоять широкомасштабні питання. Насамперед Народна молодь має подбати про створення дискусійних клубів, де обговорюватимуть наболілі і злободенні економічні та політичні проблеми, про працевлаштування молоді та розвиток спорту в районних центрах. А найголовніше завдання, яке стоїть перед активними хлопцями і дівчатами – це не мовчати. Вони мають протестувати проти економічної кризи і політичної нестабільності. Адже організація „Народний Альянс Молоді” працюватиме у двох спектрах: соціальному (допомагати незахищеним верствам населення, молоді тощо) і громадському (формування активної групи молоді, яка вестиме активну діяльність).
       В такому ж дусі продовжив виступ і заступник голови Львівської обласної організації Народної Партії Богдан Іщук. Він запевнив, якщо молодь працюватиме разом з народниками, завжди отримає від них підтримку і хоч, можливо, робота молодих людей подекуди буде рутинною та важкою, все ж найголовнішою метою для молодіжної організації має стати те, щоб вони працювали єдиною силою і постійно залучали у свої лави ще більшу кількість учасників молодіжного руху. Бо чим більше нас буде, тим активнішою буде наша діяльність.
     Після цікавих виступів, молодь одноголосно підтримала рішення про створення Львівської обласної організації „Народний Альянс Молоді”. Шляхом голосування обрали голову щойно створеної організації Фіша Віктора, а також його заступників, членів виконкому, членів ради і постійно діючих членів ревізійної комісії. В такому ідейному пориві створили і Львівський міський осередок „Народний Альянс Молоді”. А після усіх виступів у присутніх загорілися очі. Адже від сьогодні молодь згуртується і дійсно працюватиме.  
     Львівська обласна організація від імені свого голови Анатолія Биця вітає новостворену організацію „Народний Альянс Молоді” з вдалим початком і бажає молодим активістам подальшої діяльності на благо народу. 

Наталка Когут
Прес-секретар Львівської обласної організації
Народної ПартіїКатегорія: Наші статті | Додав: narodnalviv (09.02.2009) | Автор: Наталка Когут
Переглядів: 699
Copyright ЛОО Народної Партії © 2020