ЛЬВІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ
Четвер, 13.08.2020, 02:15
Меню сайту

Категорії каталогу
Народники Львівщини звітують [4]
Звіти депутатів всіх рівнів від "Народного Блоку Литвина" обраних у Львівській області

Форма входу

Пошук

Корисні посилання

Статистика

Всього онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Народники Львівщини звітують » Народники Львівщини звітують

Звіт про роботу депутатських фракцій Народної Партії районних рад Львівщини за I квартал 2009 року
     Депутатська фракція Народної Партії 
     в Перемишлянській районній раді

     
     Фракція складається з семи депутатів. Керівник фракції Горецький П.Й.
     За перший квартал фракція депутатів Народної Партії вирішила ряд різноманітних питань на XVIII сесії V скликання, яка відбулася 26 лютого 2009 року. Активне обговорення в розгляді таких проблем, як затвердження програми місцевого значення і галузі АПК, що фінансується з районного бюджету брали представники від районної організації Народної Партії. Крім того депутат Романко Д.Р. від Народної Партії виступив із доповіддю щодо важливого питання, яке потребують негайного вирішення. Це погодження проекту землеустрою щодо розмежування земель державної та комунальної власності на території Суходільської сільської ради за межами населених пунктів. Депутати проголосували та затвердили дані програми. 
     На сесії також заслухали звіт голови районної державної адміністрації „Про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2008 рік” і представники від Народної Партії внесли свої корективи і пропозиції щодо цього питання.
     
     Депутатська фракція Народної Партії 
     в Старосамбірській районній раді

     
     В склад фракції Народної Партії входять п’ять депутатів. Керівник фракції Колток Б.О. Два депутати Колток Б.О. та Француз Я.В. входять в склад Президії районної ради. Депутат від фракції Народної партії Француз Я.В. очолює постійно діючу комісію з земельних питань.
     Депутати фракції Народної Партії подбали про покращення діяльності Старосамбірської кіномережі та затвердження кошторису витрат цієї організації на 2009 рік.
     На сесії, яка відбулася 17 березня, депутатська фракція Народної Партії внесла пропозицію про обрання тимчасової лічильної комісії. А також винесла до обговорення питання про проведення масових толок у лісах та парках Старого Самбора. 
     Депутати від фракції Народної Партії також запропонували на розгляд такі питання: 
     - про діяльність Старосамбірського ДГЛП „Галсіллісу” та затвердження кошторисних витрат на 2009 рік
     - про діяльність Прикарпатського фінансово-економічного коледжу

     Депутатська фракція Народної Партії 
     в Бродівській районній раді


     Із 75 народних обранців Бродівського району 6 депутатів є обраними від «Блоку Литвина». Депутати Биць А.А. та Луговий М.П. є членами Президії районної ради. Депутати Музичка І.В. та Паськів М.І. працюють в постійній депутатській комісії з питань агропромислового комплексу та розвитку села, яку очолює депутат Биць А.А.
     Депутати районної ради Паськів М.І., Музичка І.В, Биць А.А. прийняли рішення на сесії районної ради про покращення стану сільського господарства. Зокрема Биць А. А. виступив з доповіддю, в якій підняв найголовніші проблеми, які виникли під час економічної кризи у сільському господарстві Бродівщини. Адже в районі функціонує доволі багато сільськогосподарських підприємств. Тому депутатський корпус Народної Партії запропонував такі рішення виходу з цього:
     1. Створити державний банк з розвитку АПК з процентною ставкою по кредитах 3-5 %
     2. Ввести державне фінансування на розвиток сільських територій (дороги, газ, вода, світло, телефон)
     3. Відновити державні дотації всім категоріям господарств за продані на забій худобу, свині, птицю
     4. Запровадити державне замовлення на сільськогосподарську продукцію
     5. Забезпечити паритет цін на промислову та сільськогосподарську продукцію
     Всі Депутати підтримали ці пропозиції і прийняли рішення про врегулювання питання щодо сільськогосподарської продукції. 

     Депутатська фракція Народної Партії 
     в Радехівській районній раді 

 
     Входить сім депутатів, з них три депутати є головами постійних депутатських комісій, бюджетної депутат Іщук Б.Л., будівництва, архітектури та благоустрою депутат Шиба П.В., промислової політики депутат Демчунь О.В., депутат Слюсарчук Б.І., є заступник голови постійної депутатської комісії з питань агропромислової політики, три депутати входять в склад президії районної ради.
     З ініціативи фракції Народної Партії, зокрема Б. Іщука, у Радехові створили районний центр дозвілля молоді і дітей на базі колишнього кіно підприємства, в якому діти у позашкільний час займатимуться дозвіллям та активно відпочиватимуть. З цього приводу на сесії районної ради Б. Іщук виступив з доповіддю. Всі депутати проголосували за таку пропозицію, в результаті чого приступили до практичної реалізації цієї ідеї.

     Депутатська фракція Народної Партії 
     в Камянка-Бузькій районній раді


     Депутатська фракція «Народна» утворена у складі Камянка-Бузької районної ради з числа депутатів-членів Народної партії (семи чоловік).
     Із загального складу ради питома вага депутатів від Народної партії складає 15,2 %, або третє місце за чисельністю.
     Фракція займає активну позицію, проводить ряд заходів та відповідну роботу у відповідності до чинного законодавства України, яке регламентує діяльність депутатів та депутатських фракцій.
     За перший квартал у районній раді відбулася одна сесія. На цій сесії виступив депутат фракції від Народної Партії Ярослав Янишин. Він висловив пропозицію змінити межі території району, включити у межі території географічно наближені села до Кам’янко-Бузького району. Цю пропозицію всі депутати підтримали одноголосно. 
     Фракція депутатів від Народної Партії завжди бере участь в обговоренні всіх питань і виступає зі своїми активними позиціями. 

     Депутатська фракція Народної Партії 
     в Буській районній раді


     Налічує в своєму складі сім депутатів, голова фракції М.М. Кожушко. Два депутати входять до керівного складу постійних депутатських комісій районної ради.
     Депутати фракції Буської районної ради продовжують брати активну участь у роботі постійних депутатських комісіях, пленарних засіданнях сесій райради, круглих столів, конференцій та інших заходах, які проводяться на території району. Зокрема М. Кожушко, В. Гриневич, В. Сай домоглися створення районного обслуговуючого сільськогосподарського безприбуткового кооперативу, що в кризовій ситуації позитивно впливає на виробництво і реалізацію сільськогосподарської продукції.
     Я. Максим допомагав у підготовці до святкування Шевченківських днів, а також організовував з директорами шкіл районну виставку декоративного мистецтва з експонатів, які були виготовлені учнями.
     І. Яблонська допомогла організувати сільські та районні освітянські хори.
     В. Барилюк брав активну участь у святкуванні Різдвяних та Шевченківських свят.
     І. Паливода брав активну участь у святкуванні Різдвяних свят, а також відповідальний за будівництво нового приміщення храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ у с. Купче.

     Депутатська фракція Народної Партії 
     в Сокальській районній раді


     В склад фракції Народної Партії входять чотири депутати. Керівник фракції В. Шмигельський. Два депутати входять в склад Президії та очолюють постійні комісії районної ради.
     У межах району функціонує навчально-реабілітаційний центр для інвалідів. Останнім часом він зазнав певного занепаду. Але з ініціативи народників була відновлена програма для підтримки цього центру. Зараз саме працюють над виділенням потрібних коштів для цього.
     Окрім того на сесії Сокальської районної ради фракція Народної Партії, зокрема її депутат В. Шмигельський виступив з пропозицією забезпечити стабільне фінансування соціально-культурних об’єктів у селі. Рішення прийняли одноголосно.
    Фракція Народної партії також домоглася виділення з районного бюджету коштів в сумі 670 тис. на виконання програми Агропромислового комплексу.

     Депутатська фракція Народної Партії 
     в Яворівській районній раді

     До депутатської фракції входять три депутати. Керівник фракції Верещинський Р.А. Депутат Жук Г.М. є головою постійної депутатської комісії із земельних відносин та входить до складу Президії районної ради.
     Депутати фракції від Народної Партії зокрема Я Верещинський підняв питання на сесії районної ради щодо вирішення проблеми само заліснення приватних ділянок. В результаті чого почали шукати шляхів для вирішення цієї проблеми.
     Завдяки голові районної організації Народної Партії Я. Верещинському перед Великоднем провели у Новояворівську пасхальні ярмарки, щоб залучити туди весь харчоблок району. 
     Депутати фракції від Народної Партії також взяли активну участь у впорядкуванні благоустрою району. Кожен депутат був закріплений за певними сільськогосподарськими територіями.

     Депутатська фракція Народної Партії  
     в Турківській районній раді

     Очолює фракцію Народної Партії в районній раді депутат Ільницький М.М. В фракцію входить шість депутатів.
     Завдяки ґрунтовному та аргументованому виступу керівника фракції Н.Н. Зенона на сесії райадміністрації прийняли рішення збільшити допомогу погорільцям, тобто тим у кого внаслідок різних стихій згоріли будинки. Також народники подбали про те, щоб збільшити грошову допомогу тим, хто потребує тривалого лікування через опіки під час пожежі. 
     З ініціативи депутатів-народників проводиться ряд різноманітних акцій до Дня довкілля. З цього приводу провели озеленення та благоустрій парків та лісових територій району. Також організували ряд місцевих толок. 

     Наталка Когут
     Прес-секретар Львівської регіональної організації 
     Народної Партії

  


Категорія: Народники Львівщини звітують | Додав: narodnalviv (27.04.2009) | Автор: Наталка Когут
Переглядів: 811
Copyright ЛОО Народної Партії © 2020