ЛЬВІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ
Неділя, 22.09.2019, 02:19
Меню сайту

Категорії каталогу
Всеукраїнські видання [11]
Матеріали з друкованих та електронних всеукраїнських ЗМІ
Місцеві ЗМІ [2]
Матеріали з друкованих та електронних місцевих ЗМІ

Форма входу

Пошук

Корисні посилання

Статистика

Всього онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Матеріали ЗМІ » Всеукраїнські видання

У Львові протестують ресторани і кафе

В рамках утвердження статусу Львова як гастрономічної і ресторанної столиці України в місті вперше в Україні буде проведене добровільне сервіс-тестування кафе і ресторанів на основі міжнародних стандартів якості послуг. Проект під назвою "Львівська гостинність" ініціювали комітет з туризму і гостинності при Львівській торгово-промисловій палаті за підтримки Бранденбурзької асоціації готельно-ресторанного бізнесу "Dehoga", Львівська міська рада та німецько-український партнерський проект у сфері економіки.

 "Вперше тестування під назвою "Бранденбурзька гостинність" було введено 7 років тому за ініціативи самих рестораторів. Зараз воно охоплює заклади по всій землі Бранденбургу. Загалом тестування пройшли понад 300 ресторанів з 1350 членів нашої асоціації. Завдяки цій ініціативі загальний рівень ресторанного сервісу і послуг у нас зріс. Наша система тестування допомагає рестораторам визначити слабкі місця в сервісі та ліквідувати їх", - поділився Олаф Люке, генеральний директор асоціації "Dehoga".

 Якість обслуговування ресторанів, що виявили бажання взяти участь в ініціативі, перевірятимуть добре підготовлені "тестери" (таємні відвідувачі) по заздалегідь встановлених критеріях. Ресторатор одержить детальний звіт про якість послуг, отриманих тестером під час свого таємного візиту. На основі отриманого звіту ресторатор зможе проводити цільові співбесіди зі співробітниками чи навчання, проводити заходи щодо поліпшення якості сервісу. Якщо під час тестування щось було не в порядку і кількість набраних балів виявиться нижче 70%, то про це будуть знати тільки замовник, тому що результати тестування анонімні для оточуючих. В такому випадку ресторан одержить можливість пройти повторне тестування без додаткової плати.

 

За словами Фолькера Штецнера, директора німецько-українського партнерського проекту в сфері економіки, добровільне сервіс-тестування буде проходитися по категоріях закладів: ресторан, кафе-бар, пивний ресторан і кондитерська. Вартість участі в програмі - 120 євро для одного закладу (оплата в гривнях), безкоштовний обід (чи вечеря) для двох таємних тестерів. До речі, аналогічне тестування в Німеччині коштує 300 євро. Орієнтовано тестування проводитиметься протягом жовтня-листопада 2011 року. За умови успішного проходження тесту заклад одержить сертифікат у виді презентабельної таблички, що можуть вивісити перед входом, терміном на 2012-2013 рр. 

 Відомий львівський шеф-кухар Руслан Сорочинський не боїться оцінки результатів своєї роботи, адже кожні три місяці до них навідується таємний клієнт: "Коли відвідувач одержав максимальне задоволення від перебування в ресторані, тільки тоді він повернеться. Я позитивно ставлюся до сертифікації і вважаю, що вона повинна позитивно позначитися на роботі закладів громадського харчування. Ми і зараз користуємося  послугами організацій, що проводять таємні візити. Приміром, під час останнього візиту нам було вказано на відсутність в туалеті сушарки для рук, хоча були паперові рушники. Сертифікація має налякати ті заклади, в котрих якість послуг і обслуговування знаходиться не на першому місці".

 "Метою ініціативи "Львівська гостинність" є поліпшення якості послуг ресторанів і кафе Львівської області, наближення рівня ресторанних послуг Львівщини до європейського рівня, збільшення популярності гастрономічних закладів серед іноземних і українських гостей. Я завжди рекомендую відвідувати ті заклади, в яких щиро раді вашому приходу. Радість передається і на їжу, і на настрій гостей", - підсумував Вардкес Арзуманян, голова комітету туризму при Львівській торгово-промисловій палаті.

 

Мілана ЗЛАТОВІЧ

Категорія: Всеукраїнські видання | Додав: narodnalviv (16.09.2011)
Переглядів: 686
Copyright ЛОО Народної Партії © 2019