ЛЬВІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ
Четвер, 13.08.2020, 02:31
Меню сайту

Форма входу

Календар новин
«  Вересень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Пошук

Корисні посилання

Статистика

Всього онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2010 » Вересень » 14 » МАНІФЕСТ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ
МАНІФЕСТ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ
10:47


Ми звертаємось до тих, хто вже втомився від дешевого популізму, хто ніколи не дасть права іншим думати за себе, хто, незважаючи на всі труднощі, лишається патріотом України. Ми звертаємось до нормальних людей!

Наш пріоритет – це змінити основи державної політики, поставивши в центр інтереси звичайної людини, а не емоції ненависті і протистояння. Відповідь на питання „що робити?” має об’єднати суспільство, стати новою стратегією держави.

Ми повинні подолати епідемію безвідповідальності. Нормальним людям – нормальне життя! 

ДІАЛОГ 

Україна виснажилась від цинічної демагогії та імітації роботи. Конфронтація ніколи не призводила до збагачення народу.

Людина не повинна бути гвинтиком чиєїсь машини збагачення. Держава – для нормальних людей, а не для тих, хто вважає себе обраним.

Ми за конкуренцію програм, але проти конфронтації. Агресія
має бути замінена роботою. Ми закликаємо тих, хто не втратив здорового глузду, повернутись обличчям один до одного, почути і зрозуміти своїх опонентів.

Ми ніколи не розмовляли гаслами, не грали і не будемо грати в „опозицію і владу” – натомість працювали і будемо працювати.

Ми відстоюємо свою програму дій, а не пропонуємо набір порожніх обіцянок. 

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ 

Мізерні подачки принижують народ.

У гонитві за прожитковим мінімумом держава забуває про мільйони професіоналів, обезцінюючи їх роботу. Будь-яка зрівнялівка має зникнути.

Кожному – за ефективністю його праці.

Тільки нормальні люди у владі зможуть зупинити безлад, відновивши моральні авторитети суспільства, повернувши повагу до кваліфікованої праці.

Людина має бути убезпечена від диктату підзаконних актів і сваволі контролюючих та дозвільних органів, має відчувати себе господарем у демократичній країні, а не губкою, з якої віджимаються чергові кошти.

Кожен громадянин України може і повинен бути заможним. 

ПРАГМАТИЗМ 

Ми не обіцяємо кардинального покращення життя вже завтра. Тільки орієнтація на стратегію і системну роботу, а не на популістські гасла, зможе вивести Україну з кризи. Інвестиції в прогрес мають стати ключовим елементом державної політики в усіх сферах.

Ми проти колонізації власного народу. Проти того, щоб надприбутки отримувались лише за рахунок здешевлення робочої сили. Ми за зростання, що буде зумовлене переходом на новітні технології, енергозбереження, запровадженням простої, зрозумілої, справедливої, але невідворотної системи оподаткування.

Ми за життєвий принцип: „краще вчусь – краще працюю – більше заробляю”.

Ми проти того, щоб півкраїни виживало лише за рахунок пільг.

Ми за добробут нормальної людини – людини чесної праці!

Ми орієнтуємось на тих, хто думає, на тих, хто розуміє, що шлях до добробуту є значно складнішим, ніж скачування країни в прірву.

Ми відстоїмо нову стратегію для України, для нормальних людей!

Ми віримо – Україна спроможна!

Переглядів: 302 | Додав: narodnalviv
Copyright ЛОО Народної Партії © 2020