ЛЬВІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ
Неділя, 18.02.2018, 01:30
Меню сайту

Категорії каталогу
Наші статті [119]
Статті ЛОО НП

Форма входу

Пошук

Корисні посилання

Статистика

Всього онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Наші статті » Наші статті

Львівські бабаки пророкують ранню весну

Львівські бабаки пророкують ранню весну

 

На Стрітення традиційно у Львові відзначають Свято Бабака. У цей день львівські бабаки прогнозують весну. Отож, за прогнозами бабаків Мишка та двох Марусь цього року весна буде ранньою. Все дійство відзначається у Львівському міському еколого-натуралістичному центрі. 

Існує прикмета: якщо бабак, вилізши з будиночка, побачить свою тінь (надворі буде сонячно), то весна буде пізньою. У народі цей день ще називають Зимобором, коли «зима з весною стрічається та силами міряються, кому ще панувати». Як зазначив директор Львівського міського еколого-натуралістичного центру Ігор Антахович, за прогнозами бабаків весна цього року буде ранньою. «Всі троє бабаків активно свистали. Це перша прикмета того, що цього року весна буде ранньою. Крім того, Мишко не побачив своєї тіні, оскільки надворі похмура погода. Це є другою прикметою, що весна буде рання. Її можна очікувати вже через 4-5 тижнів», - уточнив директор Львівського міського еколого-натуралістичного центру Ігор Антахович. До слова, минулого року львівські бабаки прогнозували пізню весну.

 

Голова Львівської обласної організації Народної Партії Богдан Іщук привертає увагу читачів до значущості самого Свята: «У святковий день не слід забувати про його християнські витоки. Стрітення відзначається на спогад події, яка відбулась сорокового дня після народження Ісуса, коли Діва Марія і Святий Йосиф принесли новонародженого Христа до єрусалимського храму, щоб пожертвувати Господеві, а їм назустріч вийшов праведний старець Симеон та пророчиця Анна. У цей день у церквах посвячують свічки, як символ того, що Христос – це світло світу. Хочу усіх привітати та побажати, аби у наших серцях завжди було присутнє світло та Боже благословення».

 

 

Мілана Златовіч

Категорія: Наші статті | Додав: Milana (20.02.2012)
Переглядів: 468
Copyright ЛОО Народної Партії © 2018